| Alcs a întrebat:

Cine se pricepe la informatica de clasa a-Xa? Ideea e ca nu prea inteleg problemele de la subprograme, si am nevoie de cineva care poate sa imi explice.sad Va rog..am mare nevoie de ajutor.sad
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Poti place pe umarul meu daca vreihee hee Sunt profil mate-info intensiv info, clasa a 11-a, te pot ajuta cu placere daca vrei happy

| Alcs explică (pentru PopAdrian):

Iti multumesc.Chiar am mare nevoie de cineva care sa imi explice putin.Adresa mea de mess este:vancea_bossu13@yahoo.com happy