| Jukutzel a întrebat:

Cine se pricepe la informatica va rog sa dati add la: motocros86@yaoo.com caci am cateva probleme cu calculatorul, mai exact nu imi mai intra jocurile precum World of Tank si League of Legend. Si o problema la cs, de cv timp nu mai prind un fps constant, imi scade cand misc din maus cine poate oferi niste explicatii sau o rezolvare la problemele astea dati add sau scrieti mai jos (mai detaliat daca se poate). !

1 răspuns:
| Florin_3378 a răspuns:

Salut, in ce sens nu iti intra? Nu ai memorie pe HDD sau da errori daca da eroare da-mi un pv cu eroare respectiva daca de exemplu ai HDD de 500gb si el iti vede numa 400 si tu nu poti baga nimic pe el, sfatul meu cumpara un hdd nou si sa fie de preferat pe sata pentru ca lucreza mai repede