| J0kerD97 a întrebat:

Cine știe sa lucreze în Photoshop foarte bine și sa ma ajute cu câteva chestii gen cum sa fac tăieturi în mijlocul pozei sa se vadă frumos sau sa fac render-ul aceeași culoare cu background-ul. Chestii de genul asta. Eu lucrez mai mult pe avatare și semnături pentru forumuri. Cine se pricepe știe despre ce vorbesc tongue Aștept răspuns.

2 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Hmm trebuie sa mai intru pe photoshop, am uitat tot si cum se foloseste, stiu despre ce vb, dar trebuie sa-mi reamintesc cum se folosestelaughing

| J0kerD97 explică (pentru Nymeria):

Imi poti da id tau de mess? daca ai timp sa-mi explici?thinking