| Manu12 a întrebat:

Contul meu de Facebook a fost inchis dupa ce am dat forward la un clip ce l-am primit pe messenger. Credeti ca mai is sanse sa mi-l activeze?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred, mai ales daca clipul a fost trimis altora, dar continea violenta, droguri, pornografie sau orice este ilegal.

| Manu12 explică (pentru Violleta2022):

Pai și cel care mi l-a trimis mie nu a pățit la fel, el încă are contul activ

| Violleta2022 a răspuns (pentru Manu12):

In cazul asta, cineva te-a raportat pe tine, dar nu si pe el.

| Manu12 explică (pentru Violleta2022):

Nu are legătura
, nu sunt singurul care pățesc asta din cauza clipului, au pățit și alți prieteni

| Violleta2022 a răspuns (pentru Manu12):

Ba are legatura, dar inca nu te-ai dumirit tu.
(90% din ce se bocheaza pe FB si Instagram, sunt raportate de altii, asa zisi prieteni buni, care-ti zambesc in fata dar mor de invidie in realitate si atunci, te "ajuta" sa fii blocat, macar sa se bucure ca esti inactiv o bucata de vreme.

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce conținea acel clip.