| luga a întrebat:

Creeati-mi un wishlist cu un monitor de 24'.
Vreau ca jocurile sa ruleze excelent și monitorul sa fie bun ca sa gtx 970. Și ce părere aveți de monitorul LG Flatron w1946? Pe acesta îl dețin! E bun? Ce rezoluție are? Suporta macar gtx 750-760-770? Dau funda.
Ps:monitorul din wishlist-ul care mi-l faceți vreau sa aibă rezoluția 1920x... nu mai știu sigur... va prindeți voi. Am uitat sa menționez bugetul : 4100-4250.Dau funda!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1261304/ Am depasit un pic cu 200 lei, dar nu m-am zgarcit sa-ti pun un monitor full hd dupa placul tau.Monitorul pe care il detii tu in momentul de fata nu este full hd, iar cu configuratia facuta de mine nu ai avea o experienta vizuala tocmai placuta.