| Andrey3oo7 a întrebat:

Cu ce program pot face niste filmulete(trailer-e) super tari? (gen Windows Video Maker). Si ce programe folosesc VanossGaming si Markiplier pentru editare?

4 răspunsuri:
| ggooggllee a răspuns:

Cel mai bun program pentru trailer-e e iMovie.

| cosminprepelita a răspuns:

Wondershare, funda?

| InFiNiTi13 a răspuns:

Incearca camtasia si pinnacle sunt foarte bune, poti incerca si Sony vegas pro e destul de complicat dar de obicei gamerii cu Sony vegas editeaza

| adi0711 a răspuns:

Eu m-am jucat putin cu pinacle si mi se pare super ok plus daca iti mai descarci si ceva efecte faci treaba buna eu sant multumit.am editat cu el niste evenimente si e super merita sa incerci