| andreyush99 a întrebat:

Cu ce program pot face upgrade la placi (placa video, placa de sunet, etc.) dar sa fie free si sa imi instaleze automat nu sa stau sa caut eu kit-ul respectiv?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Iti recomand http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Upgrade ul se face fizic schimband placile nu software

| Radu284 a răspuns:

Upgrade sau update?

| andreyush99 explică (pentru Radu284):

Update. scuze big grin

| Radu284 a răspuns (pentru andreyush99):

Daca nu ai probleme specifice (freeze, etc.) nu ti-as recomanda sa faci update decat la driverele palcii video (unde drivere noi aduc uneori imbunatatiri de performanta). In functie de ce placa video ai, du-te la siteul producatorului si downloadeaza driverele pentru palca ta.

| SouLIce a răspuns:

Cred ca te referi la update la drivere
Afli ce model este fiecare placa apoi te duci pe site-ul producatorului si descarci ultimul driver aparut pentru sistemul tau de operare