| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

cu fac sa instalez windous-ul din nou adica win7, si cum fac sa salvez fisierele,adica poze, muzica, etc.Multumesc si dau funda.Eu am windous 7 ultimate.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PauliucIuli a răspuns:

Le incarci pe net

| DannyDSB a răspuns:

Salveaza tot ce ai nevoie pe o partitie diferita de cea in care vrei sa iti instalezi windows-ul, dar ai grija sa nu ai vreun virus. Eu sincer, recomand sa iti salvezi tot ce vrei pe OneDrive, program Microsoft, unde ai 5 GB de spatiu gratuit pentru a salva orice vrei pe server-ul lor.

| Remus154 a răspuns:

Copii tot ce ai nevoie pe un stick sau pui pe un CD si reinstalezi windows-ul si scapi de virusi chiar si din partitia C sau, daca nu vrei asa, cand o sa ajunci la partitiile windows-ului dai reset la toate in afara de C si gata.