| vladbiancamaria56 a întrebat:

Cum editez un videoclip si cum il pun pe youtbe! Multumes!

5 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Depidne ce program vrei de editat :Sony vegas e un program excelent dar destul de completat. DAca ai windos xp :Start->Programs->Windos Movie Market.E un program simplu de folosit.La youtube ai butonu ala de upload.Succes.Bafta.

| vladbiancamaria56 explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Pe youtube am vazut cum se face dar pe telefon! Orchum multumesc!

| Wukii a răspuns:

Pentru a edita videoclipuri sunt programe. Unul dintre ele ar fi Adobe After Effects. Iar pentru a le încărca pe YouTube, poți căuta tutoriale.

| RobertSteaua02 a răspuns:

Windows Movie Maker, iar pe youtube dai upload la profilul tauwinking