| JustIuliu a întrebat:

Salut TPU, cum fac sa vad cine ma urmareste in secret pe Facebook sau Instagram, exista o aplicatie sau ceva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te urmareste nimeni in secret, ca nu esti bogatas sa-ti fure ceva.
Inchide contul si dispari dupa Instagram si FaceBook, daca ai asemenea frici, ca asa nu te mai urmareste nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.
Facebook si Instagram nu au acea optiune de a vedea cine ti-a vizualizat profilul, cum avea hi5 odata.

| Anyo1988 a răspuns:

Cred ca o solutie ar putea fi sa iti fac Facebook sa fie privat doar pentru prieteni atat contul cat si postarile ....in felul asta cine nu e prieten va fi cam dificil sa te urmareasca ce postezi si bla bla...