| PuFiLiCi98 a întrebat:

Cum fac scheme la fifa 13? Sau la pes 13? Vreau controalele si butoanele pentru scheme.

Răspuns Câştigător
| ELecTroShoK a răspuns:

Pentru controale uite poza asta:
http://www.easytweaks.com/wp-content/uploads/2012/07/PES_2013_Settings1.png

Cateva scheme:

Q + I
J
K
L

C + E(apsat)

Sper ca ti-am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| Aleexx20 a răspuns:

La fifa 13 in meniu dai la customise-settings-controls-button help-skill moves

| claudiu202005 a răspuns:

Stiu si eu niste scheme pe fifa 13

ctrl, stanga, dreapta

| AdamKovacs15 a răspuns:

La fifa 13 cand esti in meniu dai la Customise Fifa>settings>controls>button help>skill moves| aici gasesti toate schemele tongue

| Avram_Alexandru_1997 a răspuns:

Salut! cum fac driblinguri in pes 15? vreau si eu butoanele pentru scheme! FUNDA!