| PureMadnesS a întrebat:

Cum imi fac site cu domeniu. info as fi vrut cu. ro/com dar am inteles ca trebuie sa platesc si ca mai sunt unele variante cu www.site.cabanova.ro dar nu vrea asa. As dori cu domeniu. INFO pentru ca mi se pare cel mai avantajos.Deci? cum as putea sa fac? Siteul vreau sa sune cam asa www.titlu.info :D intelegeti voi Multumesc! Astept raspunsuri :P

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Încearcă www.ucoz.ro! Tot sistemul este în limba Română!

uCoz oferă tuturor celor înregistraţi, găzduire gratuită, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro/com), spaţiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB şi creşte constant), posibilitatea de a-ţi crea un forum-portal, magazin electronic şi multe altele. Se adresează atât începătorilor cât şi utilizatorilor avansaţi, prin CMS-ul (Sistemul de Management al Conţinutului integrat) pe care il are! De asemenea, se poate găsi suport şi ajutor din partea celorlalţi utilizatori pe www.forum.ucoz.ro!

| κλάους a răspuns:

Pai e greu. Acuma, domeniul. info se plateste, la fel ca celelante. Dupa asta, treuie sa instalezi phpfusion, sau joomla sau wordpress sa functioneze site-ul.