| speed18 a întrebat:

Daca vreau sa fac un site pe domeniu info, nu am card ca sa platesc domeniul cu cardul deci cum as mai putea sa mai platesc? daca la banca spuneti-mi si mie la ce banca pot si ce acte mi-ar trebui va rog frumos.multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Sau poti sa-ti faci un site cu denumirea nume.ucoz.ro gratuit, daca intri si te inregistrezi pe www.ucoz.ro, un program online in romana! Mai tarziu poti sa-ti cumperi domeniu nume.info si parca gratuit la ucoz.

| candyman_1746 a răspuns:

Aceste domeni se platesc si cu un sms! Cauta mai bine! Numai bine!