| BogdanAlex1997 a întrebat:

Cum imi maresc partitia BD-ROM Device? Am 16 GB liber. As dori sa o maresc deoare mai imi trebuie cativa kb pentru crack. Nu am reusit cu ceva program si nici din disk management.( nu puteam da extend volume), de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o mica problema: Capacitatea maxima a unui DVD este de 16 GB.
Rezolvi asa: Cumperi un BlueRay player extern cu 3-400 de lei. Il conectezi la PC. Apoi cumperi un BlueRay de 25 de GB. Asadar iti mai raman 9 GB spatiu liber pentru cr@ck

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Sa inteleg ca tu vrei sa instalezi un joc pe un disc Blu-Ray cu un dispozitiv care poate doar citi?

| BogdanAlex1997 explică (pentru LPCTSTR):

Nu, era pentru crack

| LPCTSTR a răspuns (pentru BogdanAlex1997):

Pai, daca capacitatea sa este de atat, nu poti mari acel atat oricat ai vrea.