| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot actualiza facebook-ul? Adica cum pot avea chat-ul in partea stanga, notificarile in partea dreapta, etc? thinking Funda. happy

Răspuns Câştigător
| trisoru a răspuns:

Nu ai ce face, asa e la toti si peste tot, trebuie sa astepti, doar de pui in engleza se schimba imediat si poti posta de exemplu ca te uiti la film, sau esti la cină, actualizare automata trebuie sa astepti, ei dau drumul!

6 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Iesi de pe fb...acceseaza asta, logheaza-te si da-i particip
https://www.facebook.com/events/59492037114/

| Ted14 a răspuns (pentru trisoru):

În cât timp îmi va apărea? happy

| trisoru a răspuns (pentru Ted14):

Trebuia sa se schimbe deja, daca nu reusesti scrie pe google: actualizare facebook

| Ted14 a răspuns (pentru trisoru):

Problema e că nu se schimbă. Și m-am înscris și pe lista la noul design. thinking

| Ted14 a răspuns (pentru trisoru):

Nu îmi apare, și m-am inscris și pe lista la noul design. Degeaba.

| Ted14 a răspuns (pentru trisoru):

Greu se mai mișcă. Mulțumesc mult!

| trisoru a răspuns (pentru Ted14):

Nu ai ce face, asa e la toti si peste tot, trebuie sa astepti, doar de pui in engleza se schimba imediat si poti posta de exemplu ca te uiti la film, sau esti la cină, actualizare automata trebuie sa astepti, ei dau drumul!