| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,cum imi scot butoanele de la tastatura dar fara sa se strice,ca apoi sa le pun la loc, vreau sa fac curat si sub butoane sinu stiu cum sa le scot... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| iusy98 a răspuns:

Desurubeaza suruburile de pe spatele tastaturii si apoi ridici usor carcasa si poti s-o cureti

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Trage de ele în plan vertical şi iasă fără probleme.

| Azµre a răspuns:

Bagă o surubelniță sub ele și le scoți.

| Raull7 a răspuns:

Incearca cu o scobitoare dar sa ai grija la "space ";-)

| LauraM01 a răspuns:

Eu am incercat dar pe laptop trage putin de ele dar nu le brusca sper ca te am ajutat dar ai grija

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Gaseste la lidl "tub" sa ii zic asa care dc. il atasezi la aspirator poti curata orice vrei tu.

| Georgiana234 a răspuns:

Incearca cu o agrafa.vor iesi usor. happy