| iustin987 a întrebat:

Salut eu am un laptop dv6 ( HP) si intre butoane e mult praf si vreau sa il dau jos... intrebarea este daca scot butoanele le mai pot pune inapoi asa cum era la inceput

dau funda merci

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Aici ai un tutorial cun un laptop Hp la care tastele sunt eliminate pentru a fi sters de praf. Recomandarea e sa te apuci de lucru numai daca stii ce faci si daca iti asumi riscurile ce pot aparea cand nu esti specialist in domeniu.
http://www.youtube.com/watch?v=qXP1_WjtBP0