| ReSpawn17 a întrebat:

Cum pot active Stereoscopic 3D pentru ca eu cand intru in Nvidia Control Panel nu imi apare decat 3D settings, nu gasesc stereoscopic 3d, am Nvidia GeForce 610M 1gb

3 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

Intri in control panel si ai acolo Nvidia control panel, intri si faci setarile.Vezi sa instalezi driver-ul corespunzator.Succes.

| ReSpawn17 explică (pentru eaglewatch01):

Am instalat toate driverele si tot nu merge, nu gasesc in Nvidia control panel! Nu e

| eaglewatch01 a răspuns (pentru ReSpawn17):

Bine,atunci incearca asa:in folderul unde ai instalat Nvidia, cauta subfolderul 3D vision.Acolo cauti aplicatia GeForce 3D Vision Wizard.Aici iti vei putea face setarile.Cred ca asta vei gasi pe acolo.