| PaulaGGiyongchy a întrebat:

Cum iti dai seama cand cineva ti a blocat contul de facebook(si daca poti afla cine a facut asta)? funda+vot

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama daca te-am blocat eu, de exemplu! Este confidential. Dar iti poti da seama daca te-a blocat un prieten pentru ca nu mai poti intra pe contul lui de facebook si nici el pe contul tau. (blocarea este reciproca) Asa ca daca vrei sa vezi care din prieteni te-a blocat, trebuie sa intri pe fiecare cont in parte! Daca nu este prieten cu tine si te-a blocat nu poti sa-ti dai seama.