| traceurpkvictor a întrebat:

Cum pot sa acscun pe canalul de YouTube feed-urile? Adica activitatea mea(la ce video dau like, la ce canal ma abonez).

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Salut, in setari ai acolo la confidentialitate 2 casute pe care trebuie sa le bifezi: prima "Păstrați toate aprecierile private" si a 2a "Doresc ca toate abonamentele mele să fie menținute private". Pentru comentarii nu prea stiu cum sa le ascunzi, pentru ca nici nu m-a interesat, daca trece ceva timp si nu postez, sa mai apara in feed ce mai comentez eu ca lumea sa stie ca n-am murit happy