| mihai03081998 a întrebat:

Cu o intrebare deranjez.
De ce imi apare pe youtube la canal "nicio activitate recenta", insa eu ma abonez, dau like si toate cele.
Am participat la giveaway-uri si majoritatea mi-au spus ca nu am dat like sau subscribe. Trebuia sa fiu castigator si acum am incercat sa vad care e faza.
Am dat subscribe la un canal random si like la video, ca sa vezi, nu apare... straight face

Help me please? Va rog!

1 răspuns:
| laurentiu442 a răspuns:

laughing pentru că nu ai videoclipuri se referă la activitatea canalului tău ai înțeles?