| OGO a întrebat:

Cum pot sa fac si eu un Jailbreak pe un iPhone 3gs cu versiunea de 6.1.3? Vreau sa am si eu aplicatia aceea care se numeste CYNDIA.Va rog. urgent. Dau funda, vot ce vreti voi dar sa am un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| charleslouboutin a răspuns:

Se numeste Cydia in primul rand, in al doilea rand toata chestia cu jailbreak-ul era sa iti instalezi installous si sa iti poti lua aplicatii gratis. Acel serviciu s-a inchis, asa ca cel mai bine ar fi sa cauti o alta metoda. Cauta pe google "jailbreak" si vei gasi acolo toate metodele posibile. Poti incerca cu redsnow.

| OGO explică (pentru charleslouboutin):

Am incercat toate posibilitatile pe care le stiam, nu stiu dupa ce syte sa descarc aceea aplicatie ca in tutorial care se instaleaza in calculator, in tutorial nu arata de pe ce syte sa descarca. Poti sa ma ajuti cu un link? dar pentu aceasta versiune 6.1.3(10B329) Multumesc mult pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu am inteles nimic din comentariul tau. Cauta pe google "redsnow" spre exemplu, downloadezi ultima versiune si faci jailbreak. Cydia se instaleaza automat, ca asta e jailbreakul de fapt.