| Visrass a întrebat:

SALUT TPU! cum pot sa imi actualizez softul la Samsung galaxy s5 octa core? am android 4.4.2 si vreau sa il actualizez la cel Lollipop, dar imi zice ca au fost instalate cele mai noi actualizari cu toate ca pe alte telefoane exista lollipop! cine ma ajuta va primi funda!

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Pe variantele cu procesoare Exynos update-urile vin mai tarziu decat pe Snapdragon.Mai asteapta

| Mykymu a răspuns:

Poate ca celelalte telefoane sunt o versiune mai noua. Poate gasesti pe net un site de unde sa descarci un soft mai nou. Dar daca iti spune ca este deja actualizat, poate chiar este.