| romario97 a întrebat:

cum se fac bani pe net? ca am vazut la un baiat ca se uita la reclame si ii baga pe card bani.Dar sa fie sigur.Dau FUNDA! plss

9 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Eu stiu un site unde se fac bani, ai profit de 50% in maxim 3 luni, dar trebuie sa investesti la inceput, sa depui tu bani din buzunar (ma rog, de pe card) minim 10 dolari. investitia se recupereaza in functie cat de mult investesti. este ceva pe termen lung, nu te imbogatesti peste noapte, dar peste jumatate de an, cu macar 50 dolari bagati, bineinteles cum poti, in timp, poti scoate investitia si sa mai ai acolo bani ca sa reinvestesti. e cam complicat de explicat asa, in 2-3 cuvinte pe TPU.

| Seby90 a răspuns (pentru florin1979):

Poti oferi un link? Mi-ai starnit interesul. Pe privat eventual.

| florin1979 a răspuns (pentru Seby90):

Id mess sprintaroiuflorin vorbim acolo mai multe tongue

| AgathaRo a răspuns:

Nu iti ofera nimeni bani pe ochi frumosi. La sistemul PTC ( paid to click ) asa zisele reclame trebuie sa clickuiesti cam 1000 clickuri pentru 1 dolar, la 5000 de clickuri incasezi. Practic tu umplii buzunarul altora. Grosul iau cei cu pagina.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut pai tu crezi ca e simplu? reclama ai ce ai zis tu e un banner care daca o pui de ex la tine pe site si eu dai click pe ea si eventual mai cumpar ceva imi va da si mie ceva profit ( bani ) bani poti face daca esti : blogger adica faci video pe net cu tine cu ce iti place si ai de ex 1000 de subscriber si atunci faci parteneriat cu : eMAG, originals si asa mai departe! Trebuie sa ai ceva subscriber pe youtobe si suni de ex la eMAG si ceri un telefon pentru al prezenta si ei vad numarul tau de subscriberi si de vizualizari si iti trimit, deci intelegi cum este cu netu? Succes

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

| ionut9121 a răspuns:

Inregistreaza-te pe probux si incepe sa castigi bani. E simplu, accesibil si nu necesita decat cateva minute pe zi, cel mai bun ptc 2012-2013 http://www.probux.com/? r=ionut9121