| costin007 a întrebat:

cum se face acel live pe facebooku sau mai bine zis cum fc să fiu live pe fb am văzut că îmi tot apar anumite persoane ca sunt in direct acum cum fac

Răspuns Câştigător
| rem1x70 a răspuns:

Cristi esti prost!
Costin, du-te acolo de unde dai Chek in si vezi ca e pe acolo "intra in direct" (asta doar daca ai dat Facebook-ul in romana). Asta e tot. Daca vrei sa faci asta pe calculator, asta nu stiu. Eu ti-am spus cum sa faci de pe telefon.

| costin007 explică (pentru rem1x70):

Nu am asa ceva nu imi apare nicaieri nici pe Facebook noemal nici pe facebookul lite sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti descarci acest programel cu care poti face live https://apps.facebook.com/streamago/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts. Atentie, merge doar pe Android intrii la el in optiuni si cauti cum ar trebui sa faci ca sa apari live.

| rem1x70 a răspuns:

Facebook lite este aplicatia doar cu news feed-ul si nu poti face asa multe cu Facebook lite avand in vedere ca ocupa cativa KB. Ia-ti aplicatia Facebook originala si o sa vezi ca merge.