| radcasian a întrebat:

Cum se numeste cardul ala mai mare in care se introduce cardul de la telefon si se adauga melodii pe ala de telefon? Unde se gaseste.

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Ala e un adaptor de carduri. De obicei sunt Sd si pui card microsd in el dupa care il pui la laptop sau intr-un cititor de carduri.

13 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Fii mai explicit!

| Hassel a răspuns:

Se numestte adaptor si se gaseste in altex, domo, flanco, etchappy

| Genesis29 a răspuns:

Se numeste Adaptor si gasesti pe net sau la un prieten sigur.

| 123456 a răspuns:

Adaptor. se numeste se gaseste la sediile de unde sunt si telefoane.

| HypnoticPoison a răspuns:

Se numeste adaptor si se gaseste la orice magazin de telefoane tongue

| boy19boy a răspuns:

Adaptor de card

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adaptor micro sd -->sd

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Se numeste adaptor de card si doar daca ai cumparat un card microSD ii inclus in pachet. Iar la unitate trebuie ceva special in care trebuie bagat adaptorul.

| FeelTheRainbow a răspuns:

Se numeste adaptor pentru card de memorie.Se gaseste in orice magazin de calculatoare, electrocasnice sau chiar in carrefour
Funda?smug:X

| baby96 a răspuns:

Cititor de carduriwinkingpoti sa bagi orice fel de card in eltongue.pai poti s-l gasesti pe la orice magazine de telefoane sau aparate electrocasnicetongue. funda?batting eyelashes

| gascaaa a răspuns:

Adaptor?

| Nina_2305 a răspuns:

Adaptor...cand cumperi cardul t-il da

| bogdym12 a răspuns:

Se numeste cititor de carduri, insa nu stiu unde se gaseste.