| IamRyuk a întrebat:

cunoaste-ti pe cineva bun la it deoarece as dori sa ii cer niste sfaturi despre adaugarea unui al doilea hard disck in unitate?

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Intra in Disk management si acolo il va vedea. De acolo il formatezi si il va vedea si Windowsul.
DAR ai grija sa nu dai Format hard-diskului pe care deja il aveai!

| flixbuster a răspuns:

Mai bine descrii cat mai complet si corect problema si cei buni la it iti vor raspunde sigurwinking

| IamRyuk explică (pentru flixbuster):

Tu stii cate ceva despre pc-uri? Ca imi e greu sa scriu exact ce problema am si as fi dorit sa iau legatura printr-un telefon sa imi fie mai usor

| flixbuster a răspuns (pentru IamRyuk):

Stiu cate ceva despre pc-uri dar pentru consultatii private sa stii ca se plateste happy Daca scrii aici primesti raspunsuri gratis si daca se rezolva mai vad si altii si poate le foloseste.

Eu zic sa faci un efort si sa incerci sa descrii problema ca daca nu o poti face in scris nici la telefon nu stiu cum o sa faci.

| IamRyuk explică (pentru flixbuster):

Mai exact am introdus inca un hard disck in pc si in bios mi-l arata dar windowsul nu.

| flixbuster a răspuns (pentru IamRyuk):

E un inceput bun. acum, pentru continuare:
- ce marca/model este noul harddisk?
- ce sistem de operare folosesti?
- ce marca/model este placa de baza?