| Shark08 a întrebat:

am un laptop si nu are hard disck si vreau sai cumpar unu. nu conteaza cai pe sata sau nu orice hard disck merge sau...

Răspuns Câştigător
| Heliodor a răspuns:

Conteaza, trebuie sa ai un capac dreptughiular prin intr-un singur surub de obicei, il dai jos si vezi daca ai o mufa de obicei alba mare cu pini grosi inseamna ca este ide, daca ai o mufa de un sfert de cm neagra de obicei, si in interior o dunga cu capetele indoite inseamna ca este sata bafta, si nu desface nimci altceva infara de capace

| Shark08 explică (pentru Heliodor):

Mersi m-am uitat sie sata