| madaXXde a întrebat:

big grin Ce parere aveti despre Orange Hiro? mg greu? si la ce pret poate fi gasit la Orange!(Aceasta intrebare este pentru cei care au acest telefon!)

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

A mai pus cineva intebarea si iti dau acelasi raspuns:
Si-a cumparat un prieten de curand. Nu avea decat 3 jocuri pe el si mergeau foarte bine (nu ma intreba care). In rest se aude foarte bine, imagine HD, videoclipuri pe youtube fara probleme, viteza f. buna pe net prin Wi-Fi. Foarte rapid intra pe facebook. Vede filme cu subtitraj (surprinzator pe un asemenea telefon).
Mie mi-a placut. Acuma depinde in special pentru ce il cumperi.

| madaXXde explică (pentru horia2012):

Pretul? laughing))

| horia2012 a răspuns (pentru madaXXde):

El a prins o oferta la abonament de 12 euro cu 0 euro telefonul.
Normal era cu 0 euro la abonam. de 15 euro rolling on the floor

| madaXXde explică (pentru horia2012):

Pretul la liber! o_O?

| horia2012 a răspuns (pentru madaXXde):

Acum la Orange telefonul nu mai este. Cand era, costa in jur de 130 euro.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu nu am telefonul asta dar o sa mi-l iau. Am vazut pe Orange shop online ca este super tare. Mie mi se pare ca pretul nu este prea mare si ca merita cumparat.

| C_Roxana_1992 a răspuns:

Am o prietena care are Orange hero, intr-adevar, face pozele de la foarte bine in sus, navighezi repede pe net, dar totusi telefonul e cu "cantec" ii se incinge procesorul, in plus de asta la o anumita perioada de timp i se blocheaza ecranul si odata mi se pare ca ii s-a facut negru, asta se rezolva astfel: ti apasat pe butonul de blocare/deblocare ecran si pe cel de volum in acelasi timp, ori il bagi la incarcat si isi revine, insa telefonul este nou...problemele ar cam trebuii sa apara dupa ceva vreme, nu inainte sa faca 2 luni de cand a fost scos din cutie. Tin sa subliniez ca fata despre care vorbesc este o persoana foarte grijulie cu el, asta ca sa nu imi sara careva in cap ca domne face fazele astea findca joaca ea fotball cu telefonul.
Si totusi, uite fatul meu, daca tot vrei sa iti cumperi un telefon inteligent si rezistent incearca sa iti cumperi un telefon al carei carcasa ii se scoate si implicit si bateria, se ventileaza mult mai bine, iar in plus de asta, in ideea in care iti cade in apa este mai usor de remediat problema, decat la unu care este dintr-o bucata.