| Satana_Costin_1997 a întrebat:

da-tiva cu parerea la placa asta video Ati radeon 4650
512 mb 64 bit pc expres ddr2
Da fara e varza ia-ti o grenada de placa video la 3 4 milioane gddr5
MS CINE DA PRIMU FUNDA
si vad ca placa video are slotu PC EXPRES 16X 2.0 NU CRED CA ARE O PROBLEMA PE PLACA ASTA DE BAZA GA-M52L-S3

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Adevarul e ca placa e o leguma dar nu stiu de ce ai mai pus intrebarea daca nu vrei raspunsuri...
Si da, e compatibila cu placa de baza.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru sltlp):

Stiu ca e cam proasta placa video da nu am vrut sa primesc raspunsuri cu ia-ti placa video gddr5 la 3 -4 milioane ca si eu vreau da nu am buget

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placa video de jocuri nu este..este o placa video de multimedia.