| anonim_4396 a întrebat:

Daca am descarcat poza de profil a cuiva de pe facebook are cum sa ma vada ca am facut acest lucru?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu are cum.Da în schimb te poate executa legal dacă faci ce nu trebuie cu ea.Succes

| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Ok. Multumesc. N-am de gand sa fac nimic cu poza aia...

9 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Nu,doar ai descarcat-o. Doar daca o distribui o vede.

| Eduard619 a răspuns:

Nu are cum...laughing stai chill.

| anonim_4396 explică (pentru Eduard619):

Si eu ma gandeam la fel...dar am vrut sa fiu sigur. Daca m-ar vedea as da de belele...

| Eduard619 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit nu ai de ce sa-ti faci griji.

| PoisonedArrrow a răspuns:

U little perv laughing)

| anonim_4396 explică (pentru PoisonedArrrow):

Ce naiba mai vrei si tu, ma?! Simti nevoia sa te bagi in seama sau ce? Daca esti in stare sa faci un comentariu pertinent fa-l, daca nu taci naibii!

| Beak_Andi_1995 a răspuns:

Nu, imposibil, dacă ai descărcat o aplicaţie, poză, melodie ş.a. nimeni nu-ți poate vedea download-urile, apropo, poza iubitei, sau? happy laughing

| anonim_4396 explică (pentru Beak_Andi_1995):

Daca as avea eu asa ceva...