| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva din alta tara are o cartela de Vodafone din Romania, poate vorbi cu o persoana din Romania tot cu cartela de Vodafone? Si poate reincarca acea cartela?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poti comunica din strainatate de pe un numar de Romania, iar tariful se va scadea din credit sau din minutele din oferta activa, dupa caz. Verifica setarile de roaming. Pe unele cartele sunt activate automat, pe altele trebuie sa le activam noi.
Se poate incarca o cartela cu numar de Romania in strainatate numai daca se introduce codul de reincarcare comercializat in tara noastra.

| D3I3 a răspuns:

Nu, nu va putea vorbi. Nu prinde semnal. (dacă prinde semnal, poate vorbi).

| vladuss09 a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/....../index.htm gliseaza in jos pe pagina si vei afla cum vei fi taxat