| djfreesh a întrebat:

daca coolerul de la procesor nu este bun nu va porni pc-ul?

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ba porneste, buba e cum se opreste. Nu in flacari sau in fum, dar ai sanse sa se opreasca pentru ultima oara, depinde si cit de vechi e calculatorul...
@neutrino: Nu exista nici un risc atita vreme cit radiatorul e montat ok. Daca nu e montat ok, se opreste aproape instant oricum.

| neutrino a răspuns:

Ba porneste, dar exista marele risc sa se arda procesorul pana cand va interveni protectia automata.

| Alexandru0007 a răspuns:

Porneste dar se cam arde destul de repede

| Public22 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu-l pornesti!

| bogboy101 a răspuns:

Porneste adr se v-a incinge repede funda?

| JustHappiness a răspuns:

Nu ştiam că este o cauză nobilă.

| Cuvântul1 a răspuns:

Porneste, dar daca rulezi mult se incinge si e poate arde.

| Skyglory95 a răspuns:

De pornit, va porni insa nu va functiona la capacitatea maxima a lui, deoarece racirea nu se poate face cum trebuie! cand va fi nevoie racirea, daca e ceva mai bun, mai nou, se va inchide singur! daca nu risti sa il arzi!

| 123junior a răspuns:

Calculatoru porneste da nu sta mai mult de vreo 2 minute si se arde procesoru