| dr00p a întrebat:

De la un timp, mai exact de ieri, coolerul de pe procesor scoate niste zgomote ciudate. Ce ar putea fi, se duce coolerul sau ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se duce, dar trebuie uns cu ulei special...sau e plin de praf ceea ce il ingreuneazawinkingsi eu am aceeasi problema la sursa dar il curat saptamanal calculatorul iti recomand sa faci la felhappy

2 răspunsuri:
| PoisonJuke a răspuns:

Aspirator?laughing

| BadBoyCristy a răspuns:

Nu, ii plin de praf si ar trebui curatat si pus ulei special. Sau, varianta mai brutala, ii dai un picior la unitate si poate merge mai binelaughing.