| Andrei_Ionut_1998 a întrebat:

Salut, TPU. daca imi iau urmatoarele piese o sa am un calculator care sa poate duca jocurile astea noi fara lag..adica sa nu am probleme cu el?
Procesor : AMD FX-6300 3,5 GHZ
Placa de baza : ASUS M5A97 LE R2.0
Placa video:MSI Radeon HD 7770 1 GB DDR5 128 BIT
Ram : 8 GB? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Placa video nu o sa iti faca probleme, nici macar pe full hd(in majoritatea jocurilor). Sistemul pare echilibrat.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu joci pe rezolutie fullhd o sa iti mearga fara probleme dar daca treci pe rezolutie FullHD o sa te traga putin in jos placa video.

| Me2 a răspuns:

Sistem ehilibrat, nu o sa ai probleme cu el chiar si pe fullhd (daca nu exagerezi cu AA/AF)

| 1791997 a răspuns:

Sunt foarte bune!