| anonim_4396 a întrebat:

Daca stiti cumva cum pot creea aplicatii pe telefon ce programe imi trebuie (dar sa fie usor de folosit sa nu fie ceva complicat) si daca stiti iar daca gasiti si tutorial pentru cum se face o aplicatie pe acel sait. Ofer Funda + Evaluare.

2 răspunsuri:
| XStephanieX a răspuns:

O metoda ar fi limbajul C#

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru XStephanieX):

Degeaba stiu limba C++ daca nu am un program care sa ii mearga la soft (fiecare telefon Android, IOS, nu sunt compatibile). Trebuie un program sa le pot face aplicatii.Iar orice program iti cere sa cunosti Limba C++.
Nu numai Limba C++ fac programe nu mai bagati intrebari stupide.