| JustMeForever3 a întrebat:

daca un produs ar fi mai ieftin pe site-ul Telefonultaueu l-ati alege pe acela sau pe cel de la marketonline care este putin mai scump?

4 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Nu am auzit de site-ul de care spui, de marketonline am auzit, sunt destul de scumpi -_-.

Anyways, iti recomand sa te uiti pe site-uri de comparare precum shopmania, price.ro si compari.ro de obicei site-urile care ajung sa listeze acolo sunt verificate in prealabil (chiar si minimal), iar astfel eviti o posibila teapa.

Daca ai mai cumparat de pe site-ul respectiv, cumpara linistit, desi mie mi se par in limita ok-ului, site-ul arata ingrozitor, dar asta este parerea mea laughing

| JustMeForever3 explică (pentru ishallhelpyou):

Caut un Samsung j7 gold si doar pe site-urile astea 2 gasesc doar ca pe unul e mai scump si pe altul e mai iefitn, ce zici pe care sa il aleg?

| ishallhelpyou a răspuns (pentru JustMeForever3):

De ce tocmai modelul acela? Are un procesor bun, dar insuficient ram care sa sustina procesorul, in fine.

Alege marketonline, sunt mai vechi pe piata.

| JustMeForever3 explică (pentru ishallhelpyou):

Nu stiu m-i se pare bun la pretul pe care il are