| CevaChestiosenie a întrebat:

Dau funda! Am nevoie de niste recomandari cu privire la camere foto DSLR Canon sub 2000 lei. Gen cele mai bune pentru fotografiat. Si care credeti voi ca este mai bun dintre Canon EOS 1200D si Canon EOS 70D si daca de obicei Canon EOS 70D vine cu obiectiv sau trebuie sa il cumpar eu separat. Multumesc!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ți-l recoamnd pe acesta: http://www.emag.ro/......EX41NBBBM/

| CristianTK a răspuns:

Îti recomand Nikon D3200. Stă foarte bine la calitatea imaginii și la video. Personal aș alege un Nikon peste un Canon. Comunitatea mi se pare mult mai serioasă și primitoare, la fel și suportul de la Nikon.