| LoveIsLove4Ever a întrebat:

dau funda si vot. as vrea sa imi dati un link sau macar numele ( numele adevarat + link pagina unde lati gasit ) cu un simulator de tramvaie ( de orice tip, mi-ar placea unul cu tramvaie RATB ), daca nu puteti atunci va rog dati-mi un link de download cu modele de tramvaie pentru TRS 2004 sau TRS 2006 sau TRS 2009. daca nici asta nu gasiti atunci dati-mi un link cu un tutorila despre cum sa creez modele de tramvaie pentru TRS sau MSTS (Microsoft Train Simulator)

Răspuns Câştigător
| alinutz120 a răspuns:

Pai in train simulator sunt inculuse si cateva rute pentru tramvaie deoarece intra in aceeasi categorie. Funda? Vot?

1 răspuns:
| FrancezuTau a răspuns:

Mai este Advanced Tram Simulator