| k330sk3a a întrebat:

De 2 saptamani am cumparat un telefon zte grand x in.Merge foarte bine,doar ca la unele aplicatii(de exemplu weaphones), cand intru in el imi apare o secunda ecran negru apoi iese, zicand:"din pacate, weaphones s-a oprit."Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| diosmin a răspuns:

Din cate stiu eu despre telefoane/tablete cu android cand iti apare asa inseamna ca nu e buna aplicatia sau nu e compatibila cu telefonul/tableta..cauta alte aplicatii create pentru telefonul tau sau incearca ceva care sa mearga..Bafta..Funda? big grin

| k330sk3a explică (pentru diosmin):

Ms mult pentru informatie dar e cool aplicatia aia nu stii o aplicatie de genul asta?

2 răspunsuri:
| Christoo a răspuns:

Probabil ca nu este compatibil cu aplicatia.