| edy01234 a întrebat:

Salut TPU,
de 4 ani incoace au aparaut telefoane din ce in ce mai sofisticate, nu am fost pasionat desi toti se laudau cu Nokia-urile lor (5800 ) cel mai tare la vremea aceea. Acum m-am hotarat sa imi cumpar si eu unul dar nu ma pot decide intre Sony Xperia S care ofera un design incredibil si aplicatii multi-media atragatoare, HTC one -x care are si el un design atragator si aplicatii multimedia si gaming foarte bune ( sistem audio beats, placa video 1 gb Nvidia tegra 3, procesor quad core 4 super 4+ 1 sau bineinteles noul olimpic S3. Am citit dotarile celor 3, am vazut review-uri, am discutat cu amici si oameni care se pricep si mare diferenta intre ele ei zic ca nu e dar S3 si one X sunt cele mai bune. S 3 este mult inferior la design HTC-ului one x dar ca si setari sunt apropiate la mici difirente. Deci as dori sa imi dati un sfat, argumentandu-l.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Eu as opta pentru un S3, dar ramane la aprecierea ta, dupa ce gusturi ai, pentru ca telefoanele sunt asemanatoare la capacitati, dar depinde care iti place din punct de vedere al aspectului.

| coztel5437 a răspuns:

Eu mai bine as alege un iphone 4s de cat un Samsung galaxy s3, ii mai rezistent iphone decat prostia aia de telefon care se strica daca il scapi odata pe jos nu il mai ridici

| WiKiPoKidgs a răspuns:

Recomand Samsung S3. De ce? Pentru ca e intuitiv, inteligent, uman! laughing