| maruneakflorin a întrebat:

de acum 2 zile telefonul meu a luat-o razna, nu pot sa fac nimic pe el, intra pe aplicatii singur si nu-l pot opri, n-are virusi, l-am scanat. Cine stie cum pot rezolva? Dau funda, asta e telefonul meu: Vodafone 985N. Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Du-te cu el intr-un magazin Vodafone, cel mai probabil touch screenul da erori, transmite semnale false. Nu te panica, prin simpla schimbare a touch-ului se remediaza problema.

| octav005 a răspuns:

Dai resetare generala s-au fai un hard reset

| Printesa10TM a răspuns:

Daca intra singur pe aplicatii atunci touch screenul are probleme. O sa ti-l schimbe.