| YUSTY a întrebat:

Mi-am luat un Xperia E, e nou de 2 saptamani, dar uneori merge foarte greu, si sa scriu, si sa deblochez, virusi n-am ca l-am scanat, aplicatii multe n-am...ce ii fac?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi o problemă cu telefonul...
Dacă ai Garanţie, atunci mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumpărat sau la Service-ul care asigură Garanţia.

Toate cele bune.

| Rockat a răspuns:

Daca mai ai garantie, poti sa il duci la reprentat sa il vada iar daca este o problema grava il poti trimite in servis. Poti sa incerci sa-l reaprinzi sau sal reiitializezi...

| al3xtheb3st a răspuns:

Toate telefoanele merg greu... cele cu android si mie mi se incarca mai greu home screen si alte din astea dar aplicatile merg bine... eu am un Huawei u8650 sonic. eu stiu cam unde e faza la al meu e procesoru dar al tau poate nu are rom sau ram indeajuns sau ai pre multe aplicatii sau progreame pornite