| Tzapa97 a întrebat:

de cateva zile PC- ul meu a luat- o razna imi tot da o eroare la orice fisier executabil, nu stiu ce sa mai fac nu imi intra nici in antivirus in nimic. Va rog din suflet ajutati- ma.
De exemplu cand intri in antivirus imi scrie :

C:\Program Files\Avira\Antivir Desktop\avcenter.exe is not a valid Win32 application

Va rog ajutorrrr!

4 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsu e clar ai luat un virus frumusel.

| Tzapa97 explică (pentru einenebun23):

Alta varianta numai am? sad

| herbil6 a răspuns:

Schimba windowsu-l si o sa vezi ca probelma dispare ai virus 100%

| Dorohoi32 a răspuns:

Mai mult ca sigur ai un virus numit "Troian " care este proiectat de hack-eri sa distruga calculatoarele altora... in acest caz ar fi bine sa-ti instalezi windowsul din nou daca nu vrei sa alte probleme... sper sa-ti fi fost de ajutor! fundita! laughing)