| CiucaDenis a întrebat:

de cateva zile tableta nu-mi mai porneste(se blocheaza in boot menu ca si cum ar porni insa degeaba).Am incercat si factory reset insa se bloca si ramanea asa.Ce sa fac? va rog..niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cel mai probabil i-ai facut brick. Du-te cu ea la garantie asta in cazul in care mai o ai. Sau intr-un service autorizat bun!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Nu ai cumva prea multe instalate pe ea?
O scanare la antivirus, daca se repeta chestia cu blocatul, mergi cu tableta de unde ai cumparat-o!