| Maj3stic a întrebat:

Salutare am o problema cu mozilla firefox se inchide mai mereu pe neasteptate si imi apare o casuta cu raport de probleme mozila ......firefox s-a terminat pe neasteptate etc am si reinstalat si degeaba

1 răspuns:
| Straton_Alex_1988 a răspuns:

Vezi la Add-onuri, poate ai tot felul de programe instalate. dezactiveaza-le sau stergele pe toate cele care nu le folosesti, sau nu iti sunt utile. Dezinstaleaza firefox, restarteaza calculatorul, iar dupa instaleaza-l din nou. Daca il instalezi peste cel vechi direct, nu faci nimic. Daca tot iti face probleme, vezi driver-ul de la placa video (in cazul in care se inchide deodata cand esti pe youtube) si flash player-ul. Daca tot nu merge, ai virusi pe calculator si trebuie reinstalat windows-ul cu formatare C