| alabala a întrebat:

am o intrebare.Am instalat webul, totul bine si frumos, pot sa ma vad. dar cand intru pe mess, si incerc sa dau webul la cineva imi apare casuta unde trebuia sa ma vad neagra si la persoana la care incerc sa ii dau webul tot neagra. ce e de facut? am tot incercat sa instalez si sa reinstalez webul, sa schimb versiunea messengerului si tot nimic... vreo idee?

2 răspunsuri:
| MilkshakeShake a răspuns:

Asa am patit si eu : intri la messenger -> preference- > web cam -> si ori la camera source ori la setting nu stiu sigur care din ele si o sa iti apara o casuta in care trebuie sa alegi u si vezi ca iti apare ceva de genu " cif usb web cam... alegi aia... eu asa am facut si a merstongue

| ancadarkangel a răspuns:

Pai, poate este webul stricat, dul la cineva specialist in asa ceva