| KillerXP a întrebat:

De ce cand spre exemplu vreau sa scot niste poze de pe aparatul foto ( GE C1033) imi apare in bara o chestie cu "Hardware nou detectat" iar dupa sta asa pe loc.nu se deschide nimic.
Am incercat si cu card reader si aceeasi poveste, chiar daca deschid "sectiunea(:H).
Acolo in "H" este Removable Disk si cand dau dublu click pe el se deschide iar folderu e gol.iar eu pe aparat am poze mute.
DAU FUNDA VA ROG EU DIN SUFLET!

1 răspuns:
| FerLin a răspuns:

Poate ai protectia la card activata. Are un fel de piedica pe lateral, verifica!
IN paralel, asigura-te ca aparatul foto sa fie ON cand incerci sa descari pozele.
Succes!