| Obs3sSion a întrebat:

de ce imi apare facebook-ul ca pe telefon? gen :Sigla Facebook
E-mail sau mobil Parolă

Nu mă deconecta
Ai uitat parola?
Facebook te ajută să iei legătura şi să comunici cu persoanele din viaţa ta.

Înscrie-te
Este gratuit şi aşa va fi întotdeauna.

Zi de naştere
De ce trebuie să trec data naşterii?
FemeieBărbat
Dacă apeşi pe Înscrie-te, eşti de acord cu Condiţiile noastre şi ai citit Politica de utilizare a datelor de la Facebook, inclusiv Utilizarea modulelor cookie.

Înscrie-te
Verificare de securitate

Acest câmp este obligatoriu.
Introdu ambele cuvinte de mai jos, separate de un spaţiu.
Nu poţi citi cuvintele de mai jos? Încearcă alte cuvinte sau verificare captcha audio.
Încărcare...
Textul din casetă:

Ce-i asta?
Verificare de securitate
Acesta este un test de securitate standard pe care îl folosim pentru a împiedica persoanele care trimit spam să creeze conturi false şi să trimită utilizatorilor mesaje nedorite.

Înapoi
Înscrie-te
S-a produs o eroare. Te rugăm să încerci din nou.
Creează o pagină pentru o vedetă, o trupă sau o companie.
Română
English (US)
Español
Português (Brasil)
Français (France)
Deutsch
Italiano
العربية
हिन्दी
中文(简体)
Mobil Găseşte prieteni Ecusoane Persoane Pagini Locuri Aplicaţii Jocuri Muzică
Despre Creează o reclamă Creează o pagină Dezvoltatori Cariere Confidenţialitate Module cookie Condiţii de utilizare Ajutor
Facebook © 2014 · Română, am reglat data si ora la pc dar tot nu merge, nu stiu ce sa mai fac.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că încarci varianta mobilă a paginii. Uită-te dacă înainte de facebook.com nu este cumva m. sau mobile. Dacă da, taie chestiile respective şi încarcă aşa. Vezi, de asemenea, dacă browserul tău nu este setat să încarce varianta mobilă. Uită-te în setări.

| Marya_Mãdã_2003 a răspuns (pentru anonim_4396):

și eu am aceeași problemă... la mine îmi apare,, m.facebook.com " cum pot să scap de,, m. "? mă ajuți te rog?