| 01Snake a întrebat:

De ce nu imi porneste interfata grafica la linux cand il bootez dupa stik? ...Cand intru din vmware imi merge. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Pentru ca dupas tick pe linux merge mai greu de preferat mai bine dupa cd

| 01Snake explică (pentru Mihaitza009):

O sa incerc dupa cd... daca merge ai o Fundawinking
Ms.

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Cind instalam in mediu fizic trebuie sa setam ordinea de bootare din Bios ca prioritate de boot stick-ul.

| 01Snake explică:

Am setat din bios ca prioritate stik-ul si imi pornea linux-ul dar nu imi pornea interfata grafica la acesta...acum nu pot incerca varianta ci CD dar o sa incerc maine, sar ca aceasta sa fi fost problema.